Zdraví v každém kousku, radost v každé lahvičce.

SEBEKOUČOVACÍ KARTY TAJEMSTVÍ EPIGENU

590 Kč
Skladem

SEBEKOUČOVACÍ KARTY TAJEMSTVÍ EPIGENU

  • Terapeutické karty, které vás nakopnou a zbaví obav.
  • Naučte se zvládat svůj každodenní stres snadno a efektivně. Najděte způsob jak přetvořit svůj životní styl.

66 terapeutických karet, hlubinné fraktálové terapie, kniha

54 karet obsahuje autorský fraktál, motivační část, terapeutickou část, otázku, úkol a relaxaci.

Stezku archetypu tvoří 12 unikátních karet, které obsahují autorský fraktál, popis archetypu, Strach a Slabost, Talent, Palivo a Směr.

Karty jsou doprovozeny symboly autorských fraktálů. V knize naleznete návod jak karty používat a jsou tam dvě výkladové hry.

Vnitřní síla

Tento soubor terapeutických karet je sestaven dle vyzkoušených postupů Epigen Terapie, která efektivně pomáhá k znovunalezení vnitřní síly, odblokování negativních emocí a nalezení rovnováhy.

Epigen terapie

Epigen Terapie představuje intenzivní proces, jehož součástí je spolupráce se sebou samým a aplikace praktických kroků do života. Tyto karty s přiloženou knihou vám ukáží, jak postupovat, abyste začali proces sebepoznání a získání síly. Pomohu vám překonat své strachy a opustit citové bloky.

Výkladová hra

Karty jsou určeny pro sebekoučování, mentoring, osobní terapii a také pro terapeuty. Tento autorský soubor originálních karet obsahuje výkladové terapeutické hry

RM Natural Oils s.r.o. je společností, která se zaměřuje na vysocekvalitní produkty z oblasti rostlinných lisovaných olejů za studena a esenciálních olejů.