Zdraví v každém kousku, radost v každé lahvičce.

Rifetech

800 Kč
Skladem

Rifetech Litomyšl a okolí-BIOELEKTROMAGNETICKÁ TERAPIE -DIAGNOSTIKA, ELIMINACE, HAMONIZACE bakterie, viry, paraziti, plísně

Za vývojem českého patentu RIFETECH stojí skupina mezinárodních a českých vědců, kteří ve spolupráci s VUT Brno stále zdokonalují technologie pro detekování a eliminaci většinu typů virů, bakterií, plísní a parazitů. Ve své práci navazují na vyzkoušené a prověřené technologie užívané v celosvětovém měřítku.

Zařízení RIFETECH je unikátní BIOELEKTROMAGNETICKOU TERAPIÍ, která umožňuje provést terapeutický zákrok bez narušování lidského těla a vytváří tak efektivní chod  a harmonizace  nechemického holistického ozdravování lidského organismu.

Přístroj má velmi komplexní a autorskou  databázi a tím umožňuje pokrýt plný rozsah terapeutického plánu. Databáze je zpracovávaná předními biology,  mikrobiology, terapeuty a lékaři.  Dokáže eliminovat mikrobiální zátěž vašeho těla bez chemických postupů. Aplikuje frekvence z jedinečné databáze harmonizačních a orgánových frekvencí určených k cílenému povzbuzení a kompenzaci konkrétních orgánů. Také má k dispozici léčebné komplexy zaměřené na specifické patologické procesy v organismu. Disponuje kompenzačními sety a pracuje s řadou psychosomatický projevů, které se vyskytují v současné přetížené populaci. Je skvělým pomocníkem při antibiotikové rezistenci.

Dokážeme vám pomoci s podporou orgánů po prodělaných zánětech, těžkých infekčních zátěžích (covid, chřipka, borelióza) tím, že zharmonizujeme orgánové soustavy, odvedeme mikrobiální zátěže a toxiny, které jsou nahromaděné v těle a tím  způsobují zdravotní diskomfort.  Často odstraňuje rychle a efektivně již chronické projevy a uvádíme osoby do psychické pohody. Po zaplacení částky vám zavoláme a domluvíme se konkrétně na dni a času nebo můžete uhradit osobně na měření.

V jeden den měříme 3 celé okruhy jako např. nervovou soustavu, trávící soustavu, dýchací soustavu, játra a žlučník, pohybový aparát, oběhový systém...

Pak vás seznámíme s výsledky a doporučením alternativní cesty k balančnímu vyvážení.