Zdraví v každém kousku, radost v každé lahvičce.

HARMONIE LEHKOSTI 10ml

630 Kč 6 300 Kč / 100 ml
Skladem

HARMONIE LEHKOSTI 10ml

Kategorie: Vonné oleje

Vysokovibrační mix květinových a bylinných olejů 100% pure.

Harmonie lehkosti je exkluzivní směs, která stimuluje centra v mozku, která nám říkají, zda jsem najedeni, či ne. Způsobuje pocity nasycení a harmonizuje metabolismus. Používá se jako osobní parfém nebo do difuzéru před jídlem. Je možné ji využít také k jemné masáži.

Země původu: Egypt

100% pure

Autorka Monika Urbanová říká:

Harmonie lehkosti mi přinesla radost. Konečně jsem mohla inspiraci klinické studie z USA přenést do konkrétního provedení. Tato kompozice harmonizuje metabolismus, je vhodná jako parfém nebo do difuzérů. Jemně stimuluje naše trávicí procesy a říká našemu centru nasycení v mozku, že je již dost. Jsem tím přímo okouzlena.

  • Skvělá možnost, jak se zapojit do studie, kterou provedla Bostonská universita. Tato vůně napomáhá "hubnoucím" procesům, kdy aktivuje naše centrum nasycenosti. Jedná se zejména o princip emočního jezení, kdy harmonizuje "návaly" našich nedostatků.

 

  • Pracuje s centrem nasycení v mozku a tlumí tak chuť k jídlu a díky tomu budete lehčí než kdykoliv předtím. Vylaďte si pozitivní a negativní emoce a žijte tak emočně vyrovnanějším životem.

 

  • Inspirováno americkou studií, kterou otestovalo více než 3000 lidí a kde získali úžasných výsledků při snížení své váhy a harmonizaci života a to bez námahy ze zbytečného fyzického cvičení a trávení u psychiatrů.

RM Natural Oils s.r.o. je společností, která se zaměřuje na vysocekvalitní produkty z oblasti rostlinných lisovaných olejů za studena a esenciálních olejů.