Zdraví v každém kousku, radost v každé lahvičce.

BRUTNÁKOVÝ OLEJ - nejen na klouby 200ml

2 200 Kč 1 100 Kč / 100 ml
Skladem

Brutnákový olej 200ml.

   Pro naše zákazníky vyhledáváme na světových farmách ty nejkvalitnější lisované rostlinné oleje a esenciální oleje. Z těchto surovin vznikají kvalitní výrobky, které slouží k povzbuzení mysli i těla. Soustřeďujeme se na prvolisové rostlinné oleje, které aktivně a hloubkově přispívají i detoxikaci organismu.

Z vybraných esencí vznikají originální olejové naturální parfémy tzv. "juice of flowers". Jsou výhradně míchány  v orientu, dle nejstarších parfumérářkých postupů. Kompozice jsou ryze autorské. Vyznačují se intenzivní vůní a originální kompozicí.

Pochází z dílny RM, která vychází z dávných tradičních receptur starého orientální mediciny a egyptských ozdravných procesů. Toto vše je propojováno s nejmodernějšími poznatky z oblasti psychoneuroimunologie, neurověd, molekulární aromaterapie, epigenetiky a moderní funkční celostní medicíny.  Jsme držitelé registrované známky Epigenterapie, která v této oblasti poskytuje kvalitní epienfytoterapii.

Olej je nejpřirozenější báze, kterou můžeme organismu poskytnout. Věděli jste, že olej je základní stavební jednotkou našich hormonů? A hormony jsou zase z největší části hybatelé hormonálně-imunitního prostředí v těle. Jestliže se vše nachází v rovnováze pozorujeme pevné zdraví, bystrou mysl a vyrovnané emoce.

Pokud si dopřejete kvalitní olejovou péči činíte tím nejchytřejší investici do sebe sama a také pro své blízké.  Vše, co tvoříme srdcem. My, už jsme cestu našli. Pojďte s námi, rádi vás doprovodíme.

200ml

RM Natural Oils s.r.o. je společností, která se zaměřuje na vysocekvalitní produkty z oblasti rostlinných lisovaných olejů za studena a esenciálních olejů.